Ontwikkeling nieuwsbrieven reorganisatie De Grote Rivieren

Geestelijke gezondheidszorg dichter bij cliënten brengen: met dat doel zette De Grote Rivieren, organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zuid-Holland-Zuid, een grootscheeps reorganisatietraject in.

Communicatietraject

De reorganisatie van het circuit Langdurende Zorg had zowel invloed op medewerkers als op cliënten. Om draagvlak te creëren, onzekerheden weg te nemen en de zorg te kunnen afstemmen op wensen en behoeften, werd een meersporig communicatietraject ingezet. Bijeenkomsten voor medewerkers, cliënten en familieleden vormden hiervoor een belangrijke pijler.

Reorganisatienieuws

Daarnaast ontwikkelden wij twee zeer toegankelijke nieuwsbrieven. Reorganisatienieuws voor medewerkers en 7spraak voor cliënten uit de zeven nieuwe regio’s. Beide nieuwsbrieven vallen op door hun kleurige verschijning, aansprekende onderwerpen en praktische informatie. Uit de evaluatie bleek onder andere dat het draagvlak voor de veranderingen vergroot was: een spraakmakend resultaat!

Meer weten?

Tanja Miller vertelt u graag meer over deze projecten: tanja@pointtopoint.nl.

Andere projecten voor De Grote Rivieren

Ontwikkeling jaarverslagen • Redactie OR jaarverslagen • Ontwikkeling OR verkiezingscampagne • Ontwikkeling brochure vrijwilligerswerk • Redigeren beleidsplan.

 

 

Tot de verbeelding spreken

Tastbare producten – dat spreekt uiteraard het meest tot de verbeelding. Wilt u onze communicatiemiddelen in uw handen houden? Vraag een offerte aan of maak een afspraak voor een kennismakingsgesprek. We nemen dan een kleine selectie van ons nieuwste werk voor u mee. Bel 0183 636 815 of vul het formulier in, zie: offerte aanvragen.

« Vorige Volgende »