Schrijven tekst corporate brochure Technische Universiteit Eindhoven

Het kan donkere paden verlichten, maar ook de gezondheid goed doen: het Intelligent Lighting Institute (ILI) van de Technische Universiteit Eindhoven (TU/e). Het ILI doet onderzoek naar nieuwe manieren van licht gebruiken. Wij schreven verhelderende teksten voor de corporate brochure voor dit instituut van de universiteit.

Teksten universiteit doorlichten

Point to Point Communicatie verdiepte zich voor de universiteit in vernieuwende lichttechnologie en ingewikkelde materie waarover nog niet veel is geschreven. We interviewden inhoudsdeskundigen, verzamelden citaten van stakeholders en vulden zo diverse spreads over vijf onderzoeksprogramma’s van het ILI. Het resultaat: een mooie Engelstalige brochure met het ILI in de spotlights.

Meer weten?

Yvonne Klaassen vertelt u graag meer over dit project: yvonne@pointtopoint.nl

Open publicatie
 

Andere projecten voor Technische Universiteit Eindhoven

Schrijven webteksten Technische Universiteit Eindhoven

 

Tot de verbeelding spreken

Tastbare producten – dat spreekt uiteraard het meest tot de verbeelding. Wilt u onze communicatiemiddelen in uw handen houden? Vraag een offerte aan of maak een afspraak voor een kennismakingsgesprek. We nemen dan een kleine selectie van ons nieuwste werk voor u mee. Bel 0183 636 815 of vul het formulier in, zie: offerte aanvragen.

Volgende »