Event-communicatie voor NRGSPOT van Eneco

Weg met brullende uitlaatpijpen of ronkende motors. Elektrisch vervoer heeft de toekomst! Daarom ontwikkelde Eneco de NRGSPOT, het oplaadpunt met groene stroom voor elektrische fietsen, scooters en auto’s. Wij zetten de NRGSPOT voor Eneco in de markt. Letterlijk, op beurzen en bij evenementen.

Persmoment

De Nacht van de Duurzaamheid, Ecomobiel en EcoExperience. Stuk voor stuk uitstekende evenementen om de NRGSPOT op spectaculaire wijze te presenteren. Met doordachte persmomenten genereerden we bekendheid bij de gewenste doelgroep. En door de beursstand, flyers en vlaggen te koppelen aan de bestaande huisstijl, vergrootten we de herkenbaarheid van de NRGSPOT. Zo ondersteunden we Eneco bij de volgende stap naar schone en duurzame mobiliteit. We gaan vooruit!

Meer weten?

Yvonne Klaassen vertelt u graag meer over dit project: yvonne@pointtopoint.nl.

Andere projecten voor Eneco NRGSPOT

Schrijven marketingcommunicatieplan NRGSPOT • Schrijven intern communicatieplan NRGSPOT • Redactie www.nrgspot.nl

 

 

Tot de verbeelding spreken

Tastbare producten – dat spreekt uiteraard het meest tot de verbeelding. Wilt u onze communicatiemiddelen in uw handen houden? Vraag een offerte aan of maak een afspraak voor een kennismakingsgesprek. We nemen dan een kleine selectie van ons nieuwste werk voor u mee. Bel 0183 636 815 of vul het formulier in, zie: offerte aanvragen.

« Vorige Volgende »